fbpx

לשמירת מקומות

לקבלת ההטבה ופרטים נוספים

הפרטים נשלחו בהצלחה

-->
ונישן ישראל | מתחם אירועים

ניתוח פלסטי לפני החתונה כך תעשו זאת נכון

הליכים קוסמטיים וניתוחים פלסטיים לפני החתונה אינם דבר חדש. הנה מה שחשוב לדעת לפני ההחלטה על ניתוח פלסטי זה או אחר:

המניע שלך

כל כלה ששוקלת ניתוח פלסטי צריכה לחשוב מדוע היא רוצה לעשות זאת. הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון כשאת מחליטה לעבור ניתוח פלסטי – הוא המניע שלך. אסור לצאת להרפתקה זו רק כדי לרצות מישהו אחר.

לדוגמה, יש כלות שרוצות לעבור הגדלת חזה, רק כי בן הזוג לוחץ עליהן. יתכן שהוא גורם להן להרגיש רע עם עצמן באופן ישיר על ידי הערות משפילות או באופן עקיף על ידי בדיחות והקנטות.

אם את מתכננת לעבור ניתוח הגדלת חזה רק בגלל ההצקות של בן הזוג, אף פעם לא תהיי מרוצה מהתוצאות, כי עשית זאת למען מישהו אחר ולא למענך.

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא הצורך לחשוב על הטווח הארוך ולא רק על יום החתונה. שקלי בזהירות ומתוך מחשבה קדימה, את הניתוח הפלסטי שאת מתכננת. את צריכה לחשוב איך תיראה התוצאה בעוד שנה, בעוד חמש או עשרים שנה. 

למשל, אם את צעירה בשנות העשרים המוקדמות לחייך ושוקלת הגדלת חזה, את עשויה להתפתות לשתלים גדולים מדי. נסי לדמיין איך תרגישי עם חזה בגודל כזה כשתהיי בשנות השלושים והארבעים לחייך.

יש נשים שמרגישות בסדר גמור עם החזה הגדול שלהן גם כשהן מתבגרות, אבל רובן מתחרטות על השתלים הגדולים, בעיקר לאחר שהתחתנו וילדו ילדים.

סגנון החיים שלך

יש כלות שמתייחסות לניתוח הפלסטי כאל תיקון קל ומהיר, אבל רבים מההליכים הפלסטיים דורשים גם מחויבות לשינויים באורח החיים. למשל, אם את מתכננת שאיבת שומן, האם את מוכנה גם לבצע שינויים חיוביים בתזונה ובפעילות הגופנית שלך, לאחר הניתוח?

אם לפני הניתוח לא תתחייבי לתזונה בריאה ולכושר גופני קבוע, תתאכזבי מאוד כאשר אחרי כשנה תעלי את כל המשקל מחדש. עלייך לראות בניתוח הפלסטי כהליך משלים לאורח החיים, ולא כתחליף לאורח החיים שלך.

התקציב שלך

ניתוחים פלסטיים אלקטיביים הם יקרים למדי, ולא נתמכים על ידי הביטוח הרפואי שמכסה רק טיפולים שנחוצים מבחינה רפואית. למשל, ניתוח אף שכרוך ביישור מחיצה כדי לאפשר נשימה נוחה, ממומן על ידי קופות החולים.

אחד הגורמים החשובים בתהליך ההחלטה נוגע לתקציב שלך. כדאי לערוך סקר שוק והשוואת מחירים, להבין כמה זה יעלה לך ולוודא שאת יכולה לממן את ההליך הקוסמטי. יש גם אפשרות לשלם עבור הניתוח בתשלומים חודשיים, תלוי בקליניקה ובתנאי כרטיס האשראי שלך.

ציר הזמן שלך

יש הליכים כירורגיים שכרוכים בתקופת החלמה ארוכה עד שהתוצאות ייראו בשלמותן. בגלל זה התזמון חשוב ביותר. אם את יכולה לתאם את הניתוח הפלסטי שנה לפני מועד החתונה שלך, זה משך הזמן הטוב ביותר להליכים כמו הגדלת חזה, ניתוח אף או שאיבת שומן.

תכנון של 12 חודשים מראש יאפשרו לך מספיק זמן כדי למצוא מנתח מנוסה וכדי להחלים באופן מלא, כך שהתוצאות הסופיות של הניתוח ייראו לפני היום הגדול שלך.

לגבי טיפולים קוסמטיים בעור – שמעורבים בקרמים לעיניים, פילינג, רטינול וכדומה – מומלץ להתחיל בטיפול כשישה חודשים לפני העמידה מתחת לחופה. בגלל:

  • שלוקח בערך 30 יום עד שהעור מתרגל למוצרים החדשים, 
  • ולוקח בין חודשיים לשלושה חודשים, עד שאפשר להבחין בשינויים.

טיפולים לא ניתוחיים

6 חודשים לפני החתונה – מספקים לך די זמן כדי לקבל טיפול לא ניתוחי כמו המסת עודפי שומן בעזרת קור. 

טיפולים שכאלה נעשים ללא הרדמה, ללא חתכים ולא מצריכים תקופת השבתה או התאוששות. למעשה, אפשר לחזור לעבודה ולפעילויות אחרות מיד בתום הטיפול. 

אמנם לא מדובר בטיפול מסיבי כמו שאיבת שומן, אבל המסת שומן הוא טיפול נהדר לפני החתונה לאלה שרוצים להיפטר מכמה מצבורי שומן עקשניים. בדרך כלל יש צורך בשניים או שלושה טיפול כל חודש עד חודשיים, כדי שאפשר יהיה לראות את התוצאות המקסימליות.

בכל מקרה שבו את שוקלת הליכים פלסטיים, תכנני גם את זמן הריפוי המקסימלי הנדרש לקבלת תוצאות מושלמות. 

אהבתם? שתפו את הכתבה >>

ונישן ישראל | מתחם אירועים

להתחתן כמו באגדות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם לתיאום פגישת היכרות