fbpx

לשמירת מקומות

לקבלת ההטבה ופרטים נוספים

הפרטים נשלחו בהצלחה

-->
ונישן ישראל | מתחם אירועים

חשיבות תאריך האירוע שלכם אולם אירועים בפתח תקווה

 5 טיפים לבחירת התאריך

מתי בפעם האחרונה הייתם צריכים לחשוב כל כך הרבה על תאריך? גם אם יצא לכם וגם לא, עם שריקת הפתיחה להפקת אירוע החתונה שלכם, אתם עתידים לשחק לא מעט עם מספרים. אולם אירועים בפתח תקווה כמו "ונישן", מזמין אתכם לחגוג את האהבה שלכם באווירה ייחודית, עיצוב מפואר ושירות אדיב.

כל הנדרש מכם? להחליט מה התאריך הנכון לכם ביותר! מה עליכם לדעת? שלכל תאריך בלוח השנה מוצמד מחיר. המשמעות? אתם במידה רבה יכולים לקבוע את עלות האירוע שלכם עם בחירתכם בתאריך האירוע. איך זה עובד? שימו לב:

הגדירו תקציב לאירוע ורק לאחר מכן צאו לדרך

עוד לפני שתצטרכו לקבוע תאריך לאירוע שלכם, עליכם לעשות משהו אחר שהוא לא בהכרח קל יותר: להגדיר תקציב לאירוע. זה השלב שבו עליכם להתקשר לבנק לברר כמה כסף ממתין לכם בקופת החיסכון ולשאול את ההורים לגבי מימון החתונה או עזרה בה. המטרה הברורה שלכם היא לגבש תקציב לאירוע שלכם. בשלב זה, אין באמת משמעות לגובה התקציב, אלא לזהותו. חשוב מאד כבר בתחילת הדרך שתדעו בכמה כסף אתם מחזיקים ומה תוכלו לעשות איתו. גודל התקציב שלכם עתיד להשפיע על הבחירות שלכם – החל מתאריך האירוע ועד העונה בה תחגגו.

תקציב גבוה: לכו אחרי החלומות שלכם

בהנחה ויש לכם תקציב גבוה מאד, סביר כי תוכלו להגשים את חלום האירוע שלכם בכל דרך שתרצו. המשמעות של תקציב גבוה היא שאינכם מוגבלים בדבר. באופן זה, יש לכם אפשרות לחגוג ביום חמישי הכל כך נחשק על ידי המון זוגות. מנהל האירועים של "ונישן" ישקף בפניכם כבר בפגישת ההיכרות הראשונה, כי ימי חמישי הינם יקרים יותר והביקוש אליהם רב, מה שלעתים גורם לכך שעליכם להתגמש בתאריך, זאת מאחר וימי חמישי נתפסים על ידי זוגות גם שנה לפני האירוע.

תקציב צנוע יותר: תנו חשיבות למספרים

אז איך התאריכים משפיעים על עלות האירוע שלכם? תחילת השבוע היא החלק בשבוע שהינו הפחות פופולארי, וכתוצאה מכך גם האירועים הנחגגים בחלק זה שבשבוע הם זולים ביחס לאירועים אחרים – אלו הנחגגים בסוף השבוע. אם תרצו, חגיגת חתונה ב"ונישן" ביום ראשון, זולה יותר בהשוואה לאירועים הנחגגים ביום חמישי. לכן, אם ברשותכם תקציב צנוע יותר תוך שאתם עדיין רוצים לחגגו ללא פשרות את האירוע שלכם עם אולם אירועים בפתח תקווה כמו "ונישן", תוכלו למקם את האירוע בתחילת השבוע. חשוב להבין כי אתם מקבלים בדיוק את אותו המוצר, כאשר ההבדל היחיד הוא ביום האירוע.

זה היה בסוף הקיץ? לא תמיד

על פי משאל שנערך, כ-65% מהזוגות מעוניינים לחגוג את החתונה שלהם בקיץ, ואילו 35% היו חולמים על חתונה חורפית. מי אמר שאירוע אהבה יכול וצריך להערך רק בעונת הקיץ? למרות שעונת הקיץ הוכתרה כעונת האירועים החמה, עדיין תוכלו לחגוג את האהבה שלכם באווירה חורפית וחמימה. מה יוצא לכם מזה? יתרון כלכלי משמעותי שיכול להגיע לאלפי שקלים. חשוב לזכור שישראל היא מדינה חמה, ואם סופרים את ימי הגשם בשנה הרי שמגיעים לכ-50 ימים בלבד. כך, יוצא מצב שאתם חוגגים את האירוע שלכם בחורף, ועדיין הסבירות לגשם אינה גבוהה. עם "ונישן" אתם יכולים ליהנות מאירוע אהבה מרהיב ויוצא דופן גם בעונת החורף!

פותחים שבוע עם אירוע אהבה גדול

ומה לגבי יום ראשון – האם הוא באמת חיסרון? התשובה לכך שלילית. מובן מדוע המון זוגות רוצים להזמין את האורחים שלהם אל אולם אירועים בפתח תקווה ביום חמישי: מרבית האנשים לא עובדים ביום שישי, כך שישנו פתח לחגיגה מאוחרת עד השעות הקטנות. ומה קורה עם יום ראשון? כולם מתעוררים למחרת לעבודה. שימו לב, כי ההבדל אינו כל כך גדול, ובסופו של דבר האירועים במרבית המקרים מסתיימים באותה השעה.

זכרו תמיד כי האורחים שהזמנתם אל האירוע הם האנשים הקרובים אליכם ביותר, כך שפחות שעת שינה לא תשבור אותם בעת שכל שהם מבקשים הוא לשמח אתכם ביום החג שלכם. בכל יום שלא תחגגו עם אולם אירועים בפתח תקווה כמו "ונישן", מובטחת לכם חגיגה בלתי נשכחת! אז באיזה תאריך אתם עתידים לחגוג?

אהבתם? שתפו את הכתבה >>

ונישן ישראל | מתחם אירועים

להתחתן כמו באגדות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם לתיאום פגישת היכרות