fbpx

לשמירת מקומות

לקבלת ההטבה ופרטים נוספים

הפרטים נשלחו בהצלחה

-->
ונישן ישראל | מתחם אירועים

הדרך הוירטואלית שלכם להודיע על החתונה עם גני אירועים במרכז

משנים סטטוס

לא ניתן לערער על כך שהמהפכה הוירטואלית-דיגיטלית נוגעת ומשפיעה על כל בני האדם בעולם המערבי. אותה מהפכה העניקה לרבים מקומות עבודה חדשים, היא מאפשרת להמון אנשים ברחבי העולם לתקשר זה עם זה במהירות ובאונליין והיא אפילו הפגישה בין אנשים שבלעדייה, לא בטוח כלל שהיו נפגשים. גם אם אתם זוג מאורס שהכיר באינטרנט וגם אם לא, דעו כי הפלטפורמה האינטרנטית מאפשרת גם לכם להכריז על האהבה הגדולה שלכם! אז רגע לפני שתחפשו גני אירועים במרכז ותגיעו גם אל "ונישן", כך תוכלו להצהיר על אהבתכם ועל הסטטוס החדש שלכם:

הפוסט שחיכיתם לו תמיד: היא אמרה כן!

כגולשים ברשת החברתית פייסבוק, לבטח גם אתם עשיתם לא מעט לייקים לפוסטים המתחילים ומסתיימים ב"היא אמרה לי כן". המון זוגות ששינו את הסטטוס שלהם מבשרים על כך ברשת החברתית, ובאופן זה הם זוכים לאהבה גדולה המציפה ומחבקת אותם. ההצהרה על שינוי הסטטוס משרתת אתכם לא רק בכך שרבים יכולים לפרגן ולאהוב אתכם בחזרה, אלא שעבורכם גם מדובר על יחסי הציבור הראשונים לאירוע החתונה שלכם.

תמונה אחת, אלף מילים ואהבה בלתי מנוצחת

לצד הפייסבוק ישנה גם אפליקציה שעבור רבים היא המקום בו הכל קורה: האינסטגרם! השימוש באפליקציה למטרות אהבה שכאלו הינו נפוץ – עד כדי כך שישנם גם הגברים שהציעו נישואין לבנות הזוג שלהם עם העלאת תמונה של טבעת אירוסין לאפליקציה.

כעת, אחרי שהתארסתם והאהבה הגדולה שלכם נמצאת בשיאה, תוכלו לבשר עליה ברשת החברתית המתבססת על תמונות בלבד. המסע שלכם לקראת הפקת האירוע הינו מסע ארוך, מרתק ורומנטי שיתחיל עם בחינת גני אירועים במרכז ויסתיים עם בחירת גן אחד בלבד. רגע לפני שאתם צוללים להפקה שלכם, פרסמו תמונה זוגית שתבשר לעולם: אנחנו מאורסים, SAVE THE DATE!

הודעת הווצאפ המרגשת ששלחתם בחייכם

עוד הרבה לפני שתבשרו על האירוסין שלכם לכל החברים המשותפים שלכם ברשתות החברתיות, ישנה הודעת הווצאפ שכל כך חיכיתם לשלוח למשפחות שלכם: אנחנו מאורסים! אתם רק יכולים לדמיין את ההתרגשות הגדולה שתציף את ההורים והאחים שלכם.

שינוי הסטטוס שלכם מעיד על הכוונות הטהורות שלכם, על המשפחה שאתם הולכים להקים ועל האהבה הגדולה שזכיתם בה. בהזדמנות זו תוכלו להכין כבר את בני המשפחה למסע המשותף שאתם הולכים לעבור ביחד שיכלול בין היתר פגישות עם גני אירועים במרכז, מדידות, טעימות ובעיקר התרגשות גדולה!

מוצאים גני אירועים במרכז באינטרנט

הודות לאינטרנט אתם לא רק יכולים לבשר על האהבה הגדולה שלכם בתפוצה יעילה ואידיאלית, אלא אתם גם יכולים להפיק חלק נכבד מהאירוע שלכם. התחנה הראשונה שלכם כאמור תהיה בחינת גני אירועים במרכז והתרשמות מהם על סמך אתרי הבית שלהם.

אתר האינטרנט של "ונישן" נותן לכם את טעם החוויה שאתם והאורחים שלכם עתידים לעבור. אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות עם מנהל האירועים שלנו – פגישה שתשקף בפניכם את הפאר, האלגנטיות והיוקרה המאפיינים את גן האירועים שלנו. חתונה נחגגת פעם אחת בחיים – חגגו אותה איתנו! לבסוף, תוכלו לעלות סטטוס שיבשר על החתונה שלכם עם "ונישן" בצירוף תאריך האירוע – סופרים את היום לאחור…

אהבתם? שתפו את הכתבה >>

ונישן ישראל | מתחם אירועים

להתחתן כמו באגדות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם לתיאום פגישת היכרות