לשמירת מקומות

לקבלת ההטבה ופרטים נוספים

הפרטים נשלחו בהצלחה

-->
ונישן ישראל | מתחם אירועים

דיגי ותקליטן מרשימת המומלצים כדאי

עד כמה פשוט למצוא ספקים מומלצים לאירוע החתונה? לא פשוט בכלל. עם זאת, ישנו קיצור דרך שהמון זוגות כלל לא מודעים לו: רשימת המומלצים! בפגישה בה נקבע תאריך סופי לאירוע, נוכל לשתף אתכם ברשימת הספקים המומלצים שלנו. 

הרשימה הזו כוללת בתוכה ספקים שונים: צלמים, תקליטנים, מאפרות, מעצבי שיער, ספקי אטרקציות ועוד. אז מצד אחד תוכלו אתם לחפש את הספקים עצמאית. מצד שני, אנחנו נשמח לחלוק אתכם את רשימת הספקים המומלצים שלנו! מה יוצא לכם מזה?

רשימה של ספקים מומלצים – כך מתחילים לתכנן את האירוע!

אז מהי אותה רשימת מומלצים? לאורך השנים, יצא לנו לעבוד עם עשרות ספקים שונים. גם אתם יודעים, כי ישנם ספקים מומלצים יותר וכאלו שמומלצים קצת פחות. לאורך העבודה המשותפת שלנו עם כל הספקים השונים, זיהינו את אלו המומלצים שאותם רצינו לצרף לרשימה היוקרתית שלנו. כל ספק ברשימת המומלצים חייב לעמוד בתנאים הבאים:

  • מקצועיות, אמינות וזמינות לזוג 
  • שביעות הרצון של הזוג מעבודתו
  • מידת ההתלהבות של הקהל מעבודתו

דיל אטרקטיבי ובלעדי שלא תקבלו במקום אחר

אז מדוע לבחור בספקים מתוך רשימת המומלצים? מכל הסיבות! ראשית, מדובר על קיצור דרך משמעותי בדרך לבניית רשימת הספקים. זוגות שבוחרים לחפש ספקים לבד, נדרשים ללקט המלצות, לקרוא חוות דעת, לעשות שיחות טלפון, לדרוש בהצעות מחיר ולהיפגש עם ספקים שונים. מדובר על בזבוז אדיר של משאב יקר – זמן. אנו מזמינים אתכם לקצר את הדרך, ולבחור מראש ספקים מתוך רשימה של ספקים נבחרים.

שנית, הספקים שתבחרו מתוך רשימת המומלצים, יציעו לכם כמעט תמיד דיל אטרקטיבי שבלעדי לזוגות שלנו! כל ספק מעניק הטבות אחרות, שיכולות לבוא לידי ביטוי בהנחה כספית, שדרוג הדיל, תוספות שונות וכן הלאה. 

איך בוחרים את הספקים הנכונים לכם?

בכדי להבטיח שאכן בחרתם ספקים שמתאימים לכם, חשוב להעניק חשיבות לדברים הבאים:

  • האם הכימיה ביניכים ובין הספק הטובה? העריכו הקשבה, הכלה וסבלנות מצד הספק
  • האם מחיר השירות חופף לתקציב שהגדרתם מראש?
  • האם הספק מגלה גמישות ונכונות לבקשות שלכם?
  • עד כמה התרשמתם מתיק העבודות של הספק?

ספקים עם "תו איכות" ברשימת המומלצים שלנו

תו האיכות שלנו הוא השקט הנפשי שלכם! ספקים שנמצאים ברשימת המומלצים שלנו, הם ספקים שטיב עבודתם ידוע לנו. המשמעות היא שאתם לא מהמרים על הספק והשירות שלו, אלא הולכים על בטוח! עד כמה חשוב לכם לבחור בספקים עם "תו איכות"? ככל הנראה, חשוב עד מאד.

לדוגמא: נסו לחשוב על הפעם האחרונה שבה חיפשתם מעסה לעיסוי מפנק. לא רציתם להשקיע את הזמן והכסף שלכם בהימור על מעסה, ולכן חיפשתם המלצות על מעסים מנוסים, מקצועיים ובעלי מוניטין חיובי. כשם שחשוב לכם להבטיח תו איכות עם עיסויים, כך תו האיכות חיוני גם עם הספקים באירוע שלכם.

אהבתם? שתפו את הכתבה >>

ונישן ישראל | מתחם אירועים

להתחתן כמו באגדות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם לתיאום פגישת היכרות