• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > 5 טיפים סופר חשובים כאשר מתכננים אירוע
 • 5 טיפים סופר חשובים כאשר מתכננים אירוע

  בקרוב מסתמנת אצלכם שמחה. זו יכולה להיות חתונה, ברית או בר מצווה ואתם מחפשים אולמות אירועים במרכז. ריכזנו לכם במאמר זה מספר טיפים בעת סגירת אולמות אירועים במרכז עבור האירוע שלכם.

  איך בוחרים אולמות אירועים במרכז?

  אתם מספר חודשים לפני האירוע ומחפשים אולמות אירועים במרכז אשר יתאימו עבורכם במדויק לאירוע. יש כל כך הרבה אפשרויות וכמובן שאין לכם זמן ללכת ולראות את כולם. אז איך תעשו זאת נכון? אנו נמנה כעת מספר טיפים נהדרים אשר יעזרו לכם בבחירת אולמות אירועים במרכז.

  טיפ מספר אחד- כנסו לאינטרנט

  אחת הדרכים הטובות בעת בחירת אולמות אירועים במרכז היא לעשות סקירה ראשונית לאולמות. באתרי האינטרנט תוכלו לראות תמונות מהמקומות, לראות אם הם מוצאים חן בעניכם. ככה למעשה אתם יכולים לברור מתוך כמות אולמות אירועים גדולה, רק את אלו שבאמת מדברים אליכם. זו דרך נהדרת לסינון התחלתי ולהתחיל לעשות סדר בבלבול של תכנון האירוע. 

  טיפ מספר שתיים -בחירת תאריך לאירוע

  תאריך לאירוע זה אחד הדברים היותר חשובים מהסיבה שמקומות טובים נתפסים מהר. אם מדובר בברית, אז כמובן שיש פחות משחק עם התאריך וקובעים אותה באותו השבוע שילדתם את התינוק, אך אם מדובר בבר מצווה או חתונה כדאי לכם מראש לתכנן כשלושה תאריכים מועדפים ולהתקשר למקומות שמצאתם בבדיקה באינטרנט ואהבתם ולבדוק איתם האם התאריך פנוי. זה בעצם אמצעי סינון נוסף. לבסוף תישאר לכם רשימה של אולמות אירועים במרכז אשר מתאימה לצרכים שלכם. שימו לב, בנושא של תאריכים לאירוע יש לעשות את הבדיקה בצורה המהירה ביותר ככל האפשר מהסיבה שתאריכים לאירועים נתפסים מאוד מהר ואם אתם מעוניינים בתאריך מסוים, כדאי לכם למהר. 

  טיפ מספר שלוש - לכו לראות את המקומות לאחר הסינון

  מומלץ לקבוע פגישות עם שלוש עד ארבע מקומות וללכת לראות אותם בפועל מעבר לתמונות שראיתם באתר. כעת זה הזמן לבדוק את איכות האולם. בידקו את רמת הניקיון, רמת השירות וכמובן שהמחיר מתאים לכם. בידקו בכל האולמות את אותם הקריטריונים על מנת שתוכלו להשוות בין בניהם בצורה טובה. את ההחלטה תיקחו בבית אחרי ששקלתם את כל הפרמטרים שהוצגו בפניכם. כמו כן, בידקו את הפרמטרים אל מול התקציב שלכם. 

  טיפ מספר ארבע - בעלי מקצוע 

  אולמות אירועים במרכז בדרך כלל מחזיקים רשימת בעלי מקצוע מומלצים, כדאי לבקש מהם את הרשימה ולבדוק האם אלו בעלי מקצוע שטובים עבורכם. זה יכול לעזור לכם לקצר תהליכים בדרך לתכנון האירוע. כמו כן, לרוב בעלי מקצוע אלו יתנו לכם מחירים טובים כי הגעתם באמצעות המלצה של האולם. 

  טיפ מספר חמש - בידקו מספר דברים חשובים עם בעל האולם

  מאוד חשוב לבדוק עם בעל האולם שיש לו רישיון עסק. אף אחד לא מעוניין שלקראת האירוע האולם יסגר באופן פתאומי. כמו כן, בידקו שלמקום קיים גנרטור למקרים בהם יש הפסקת חשמל, קצר או כל דבר שקשור לזה ויכול לקרות במהלך האירוע.

  לסיכום, תכנון אירוע ומציאת אולמות אירועים במרכז יכולים להיות משימה לא פשוטה. אם תעקבו אחרי הטיפים תוכלו להקל עליכם את התהליך.

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה