• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > כמה יעלה לכם להתחתן בכל עונה
 • כמה יעלה לכם להתחתן בכל עונה?

  עונות השנה והשוני במחירים 

  הפגישה הראשונה שלכם עם מנהל האירועים של "ונישן" היא הפגישה המשמעותית ביותר. בפגישה זה תוכלו לשאול את כל השאלות ולקבל תשובות לכולן. מעבר לכך שאתם מגיעים להתרשם ממתחם האירועים ולהכיר את צוות מנהלי האירועים, הרי שמטרת פגישה זו היא גם לאתר תאריך פנוי עבור האירוע שלכם. עוד לפני שתחליטו אם אתם רוצים לחגוג חתונה קטנה בפתח תקווה או חתונה עם כמות אורחים גדולה יותר, יהיה עליכם להתפקס כמה שיותר בכל הקשור לתאריך. הסיבה? עלות האירוע. הזוגות שבוחרים להתחתן בחורף זוכים להטבה משמעותית בכל הקשור למחיר הסופי, בעוד הזוגות המתחתנים בקיץ צריכים להגדיל את התקציב שלהם, שכן מדובר על עונת פרימיום בה האירועים יקרים יותר.

   

  טיפות הגשם ודמעות של התרגשות: חתונה בחורף

   

  אחרי שאתם מודעים לכך שאירועי החורף והקיץ לא מתומחרים באותה העלות, ניתן לסמן את היתרונות של חגיגה בכל עונה. אם כן, עונת החורף מסתמנת עבור רבים כעונה הרומנטית ביותר. אירוע האהבה שלכם כאמור מסמן את שיא הרומנטיקה, את שיא האהבה ושיא הפרפרים, כך שחגיגה בעונה זו היא המתאימה ביותר לאהבה שלכם. כמו כן, ישנם מראש זוגות שמעדיפים הרבה יותר את מזג האוויר הקר והסגרירי, כך שעל כל פנים עונה זו עדיפה עבורם. אלו מכם החוששים לחגוג חתונה בחורף, זיכרו תמיד כי החורף הישראלי בכל מקרה אינו חורף קשה וקר מדי, ובכל מקרה האהבה הגדולה שלכם תהיה המחמם הרשמי לכם ולאורחים שלכם.

   

  זה היה בסוף הקיץ: חוגגים אהבה בליל קיץ חמים!

   

  על פי הסטנדרט בענף באירועים, עונת הקיץ היא עונת האירועים החמה. קרני השמש מוסיפות תאורה טבעית לאירועי הצהריים ביום שישי, ואלו מכם החוגגים בשעות הערב יכולים גם ליהנות מאירוע המתחלק לחלל החיצוני והפנימי. עבור רבים, מזג האוויר הקייצי הינו נוח הרבה יותר, ומאפשר התניידות קלה יותר לאורחים אל מתחם האירועים. בעונה זו ניתן לסמן 2 יתרונות מרכזיים: היתרון הראשון הוא האפשרות לחגוג את אירוע החתונה ביום שישי בצהריים תחת כיפת השמיים בווייב קייצי, ואילו היתרון השני הוא האפשרות לשלב בין המתחמים – החיצוני הפנימי, מה שבחורף לא תמיד ניתן לעשות.

   

  הקסם שבחתונות הצהריים בכל עונה

   

  זיכרו דבר אחד: חתונה קטנה בפתח תקווה שתחגגו עם "ונישן", תוכתר כך או כך כהצלחה גדולה. בשנים האחרונות ישנה מגמה שהזוגות המאורסים רוצים מאד לחגוג את האירוע שלהם ביום שישי בצהריים. לאירועי הצהריים יש את הקסם הייחודי שלהם – גם בחורף וגם בקיץ. זיכרו כי בסופו של דבר מה שעושה את האירוע שלכם הוא לא העונה בה אתם חוגגים, אלא להבת האהבה שלכם, החיבוק מהאורחים והאירוח המקצועי והמוקפד המובטח שלכם ב"ונישן". לכל עונה יש את הקסם שלה – שאלו את עצמכם איזה קסם מהפנט אתכם ומשפיע עליכם יותר...

   

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה