• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > טיפים חשובים ליום החתונה
 • טיפים חשובים ליום החתונה

  אם לא תקפידו להיפטר מהמתח ומהדאגה ביום החתונה ואם לא תהיו נוכחים בכל אחד מרגעי החתונה, כל ההטרדות יתגברו על היכולת ליהנות מפרי עמלכם. בסופו של יום, החלק החשוב ביותר בחתונה הוא חגיגת האהבה ותחילת החיים המשותפים שלכם. 

  בואו נחזור רגע להתחלה. זוכרים שרציתם לעצב אירוע ייחודי ומיוחד? לערוך חתונה שלא דומה לשרשרת החתונות של החברות שלך? זוכרים שהשכלתם לבחור באולם אירועים מיוחד אשר העמיד לרשותכם: 

  הכול טוב ויפה, אבל כעת עליכם לזכור: 

  ביום החתונה עצמו, אם תתחילו להיות לחוצים, אם דעתכם תהיה מוסחת ולא תהיו ממוקדים בכל רגעי החתונה המופלאים כשעל האצבעות מנצנצות להן טבעות נישואין סמליות, ואם לא תמקדו את כל תשומת הלב רק במסיבה הנפלאה שלכם  – אתם עשויים לפספס המון. יום החתונה שלכם עלול לעבור כהרף עין מבלי שתוכלו לחוות או ליהנות ממנו באמת.

  טיפים שיעזרו לכם להישאר רגועים ונוכחים ביום החתונה

  1. להתרגל לנעליים החדשות

  אם את רגילה לנעול נעליים שטוחות, החתונה שלך יכולה להפוך לכאב אמתי, פשוטו כמשמעו. לא תוכלי לחשוב על שום דבר אחר חוץ מעל כפות הרגליים הכואבות שלך. לכן, התרגלי לנעלי החתונה לפני האירוע הגדול, כך שתרגישי נוח מכף רגל ועד ראש ביום הגדול בחייך. 

  זאת אומרת, היזהרי שמא לא תוכלו ליהנות מהריקוד הראשון שלכם כחתן וכלה, אם לא תוכלי להפסיק לחשוב על חזיית הסטרפלס שמציקה לך, או על היבלת הכואבת בעקב כף הרגל.
   

  2. אל תתכנני לעשות יותר מדי דברים בשבוע החתונה

  יש המון הרבה דברים שצריך לעשות בימים שלפני החתונה. אבל אל תשאירי אותם לרגע האחרון. עדיף להתמודד איתם מוקדם ככול האפשר, כדי להוריד לחצים מהימים שלפני יום החתונה.

  למשל, ודאו שכל ההתארגנות של הרגע האחרון, כולל הכנת תיק איפור ומעטפות עם טיפ לעובדים, יהיו מוכנות לפני שבוע החתונה שלכם. החליטו מראש ששבוע החתונה יהיה רגוע ונינוח. כך תגיעו ליום החתונה כשאתם במצב הרוח הנכון, לא מתאמצים ונהנים מהחוויה במלואה.
   

  3. לא משנה מה קורה, אתם חייבים לאכול

  יום החתונה הוא יום ארוך מאוד. ואתם לא רוצים שהבטן המקרקרת תגנוב לכם את ההצגה. התחילו את היום עם ארוחת בוקר טובה, ועד שתצטרכו ללבוש את שמלת הכלולות וחליפת החתן, נשנשו רק מעט מאוד פחמימות קלות או פירות.
   

  4. נסו לקחת לגנוב לעצמכם רגע אינטימי לאחר החופה

  אולי תופתעו לשמוע שיהיה לכם מעט מאוד זמן להתבודד כזוג ביום הגדול שלכם. אם זה חשוב לכם, נסו לארגן חדר פרטי שבו תוכלו להתבשם מהאושר הטרי שלכם: לקרוא זו לזה ׳בעלי׳ ו׳אשתי׳, בפעם הראשונה בחייכם, להתפעל מטבעות הנישואין ולגנוב כמה נשיקות לוהטות. עדכנו את מפיק האירוע לגבי התכנית שלכם, כך שיוכל להכין לכם את המקום הפרטי ולהפתיע אתכם עם שמפניה צוננת שתשמח את לבכם.
   

  5. לחבק את ההורים שלכם

  אימא של כל אחד מכם, חתן וכלה יקרים, הייתה לצדכם כבר מתחילת הדרך. אז הקדישו לה רגע מיוחד כדי להודות לה. אחרי הכול, אף אחד לא משאיר אתכם עם הרגליים על האדמה, כמו אימא. כמובן, שאתם גם לא אמורים להשאיר את אבא בצל. יש כלות שמעדיפות שהצילום הראשון שלהן יהיה עם אביהן. הכוונה היא לאותו רגע שבו הצלם יתפוס את האב כשהוא רואה את בתו לראשונה לבושה בשמלת כלולות.
   

  6. להיפטר מהטלפון

  כולנו יודעים שטלפונים הם הסחות דעת בלתי פוסקות, וזה מה שיקרה ביום החתונה שלכם אם לא תניחו אותו בצד. אתם ממש לא צריכים שמשהו אחר ימשוך את תשומת לבכן ביום החתונה שלכם. תוכלו להכניס אותו לארנק, או למסור אותו לבן משפחה או חבר, למקרה חירום בלבד. הרי שכרתם צלם מקצועי, אז אתם לא צריכים את הטלפון כדי לצלם. האמת היא שאם קיים זמן שבו הניתוק מהטלפון הוא הכרחי, זה במסיבת החתונה שלכם.

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה