• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > חיפוש אולמות אירועים במרכז לא חייב להיות עניין גדול
 • חיפוש אולמות אירועים במרכז - לא חייב להיות עניין גדול

  הגיע הרגע בו אתם מתחילים לתכנן את יום החתונה שלכם. תכנון חתונה יכול להיות כאב ראש גדול, אך אם תעשו זאת נכון תוכלו לצאת ברווח ולתכנן חתונה שהאורלים שלכם יהנו בה מכל רגע. אז איך עושים זאת נכון?

  רשימת מוזמני האירוע

  כל חתונה וכל בחירה של אולמות אירועים במרכז מתחילה ללא ספק בכמות המוזמנים שיהיו באירוע. זה הנתון הראשוני החשוב ביותר בתכנון תקציב החתונה. בכל אולם אירועים שתבקרו בו זו תהיה אחת מהשאלות הראשונות ועל פי מספר המוזמנים יקבע גם המחיר כמו כן, תוכלו לקבוע האם גודל המקום מתאים לכמות האורחים שלכם. חשוב לשים לב כי יש אולמות אירועים במרכז אשר להם שני מתחמי אירועים, האחד קטן יותר לאירועים קטנים המכילים עד 400 איש וכאלו שיכולים להכיל 800 או 1000 מוזמנים. 

  הדרך הנכונה לנהל את תקציב החתונה

  אירוע חתונה הוא למעשה פרויקט גדול, יש בו הרבה פרטים חשובים שכדאי לכלול וחשוב לעשות על כך חשיבה מעמיקה. כל פרט שתחסירו עלול לעלות לכם סכומי כסף אשר לא תכננתם אותם. הדרך הנכונה לתכנון נכון היא להשתמש באקסל ולהתחיל לדמיין את יום החתונה שלכם מהפרטים הקטנים ביותר. בשלב זה אתם יכולים לרשום את כל הפנטזיות שלכם, בהמשך תוכלו להחליט מה הכרחי ועל מה ניתן לוותר. חשוב לא לשכוח גם את הדברים הקטנים ביותר באותו יום כמו דלק או טיפ למלצרים. כמו כן, הגדירו לעצמכם סכום שאותו לא עוברים וכמובן כמה מתוך הסכום אתם צריכים כמקדמות לנותני השירות. בתוך האקסל שלכם צרו טבלה שתכלול את שם השירות שעליו תשלמו, הערכה של העלות והצעות מחיר ממספר מקומות, לפחות שלוש. תופתעו לגלות שבענף החתונות יש מחירים מגוונים מאוד ובדיקה של מספר בעלי מקצוע יכולה לעזור לכם במציאת מחירים משתלמים במיוחד. 

  חתונות עושים גם בחורף

  אחד הדברים שיכולים להוזיל את מחיר אולמות האירועים במרכז או בכל מקום בארץ הוא להתחתן בחורף. חתונה בחורף מורידה משמעותית את מחירי האולמות מהסיבה שלא הרבה בוחרים להתחתן בעונה הגשומה. אלו חתונות שמתקיימות לרוב באולם אירועים סגור, הן אלגנטיות מאוד ויש אווירה חמימה באולם. אם אתם אנשים של חורף, אוהבים את מזג האויר החורפי, צילומים בשמיים מעוננים אינם מהווים מטרד עבורכם ומעוניינים בחתונה חמימה בתוך אולמות האירועים במרכז, ללא ספק חתונה חורף יכולה להתאים לכם.

  יום החתונה והתאריך

  יום החתונה ותאריך החתונה הם ללא ספק שני פרמטרים שיכולים להשפיע על מחיר החתונה שלכם. ככל שתתקרבו ליום חמישי, סביר שהמחיר יעלה. יום חמישי הוא היום הכי פופולארי לקיום חתונה מהסיבה שרוב האורחים לא עובדים ביום שישי שלאחריה. גם יום שלישי אשר מצוין ביהדות כפעמיים כי טוב הוא יום מאוד מבוקש. קחו זאת בחשבון, חתונות בימי ראשון יהיו הרבה יותר זולות. לא רק יום החתונה הוא פרמטר חשוב, גם לתאריך האירוע יש מחיר, זוגות שבוחרים תאריכים מבוקשים ומיוחדים הכוללים חזרתיות על מספרים מסוימים ישלמו הרבה יותר מתאריך פשוט. כמו כן, תאריכים אשר יוצאים במועדים מסוימים כמו ט"ו באב או קריסמס, גם הם יעלו הרבה יותר. אם בכל זאת מעניין אתכם יום מסוים או תאריך מסוים כדאי לכם למהר, תלכו כמה שיותר מהר לראות אולמות אירועים במרכז וסיגרו עם בעל האולם את התאריך הרצוי.

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה