• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > הפרמטרים שישפיעו על הגעת האורחים אל גן אירועים בפתח תקווה
 • הפרמטרים שישפיעו על הגעת האורחים אל גן אירועים בפתח תקווה

  הסוד הוא המיקום  

  לאורך הפקת האירוע שלכם אתם משקיעים לא מעט: החל מהחיפוש אחר מתחם האירועים המושלם ועד בניית מניפת ספקים מובילה. ההשקעה שלכם במידה רבה היא על מנת להיות מארחים נפלאים לאורחים שלכם ולהעביר אותם בחוויה בלתי נשכחת באירוע שלכם. אז אחרי שכבר יש גן אירועים בפתח תקווה לחגוג בו, כל שונתר לכם הוא להבין מי מהמוזמנים שלכם עתיד להגיע אל אירוע האהבה שלכם. רגע לפני אישורי ההגעה שלכם, דעו מה הם הפרמטרים המשפיעים על נוכחות האורחים באירוע:

   

  מיום ראשון עוד יום חמישי: כמה אורחים מגיעים?

   

  הפרמטר הראשון המשפיע על נוכחות האורחים באירוע שלכם הוא היום בו תחגגו. כן חשוב להגיד מראש כי האורחים הקרובים אליכם ביותר – בני המשפחה והחברים, יגיעו לחגוג אתכם בכל יום שלא תחגגו. פרמטר היום משפיע בעיקר על אורחים רחוקים יותר שעבורם הנוחות או אי הנוחות שלהם משפיעה מאד על ההחלטה האם להגיע אל האירוע או לא. ככל שהאירוע שלכם מתקדם אל סוף השבוע, כך עולה הסבירות כי יותר אורחים יגיעו אל גן אירועים בפתח תקווה. תחילת השבוע עבור רבים היא החלק העמוס ביותר בשבוע, בעוד סוף השבוע הוא הזמן האידיאלי לחגוג אהבה.

   

  קיץ, חורף, סתיו, אביב: מתי כדאי להתחתן?

   

  בעוד ישנן מדינות בהן לכל עונה יש נוכחות מובהקת, מזג האוויר הים תיכוני בישראל הוא דווקא יתרון גדול עבורכם. גם במקרים בהם אתם מתחתנים בחורף, ישנה סבירות די גבוהה שתזכו לחגוג במזג אוויר בהיר ולא עם פס קול של ברקים ורעמים. העונה בה תחגגו משפיעה במידה רבה על נוכחות האורחים באירוע, כאשר מרבית האורחים יעדיפו להיות אורחים בחתונות הקיץ ולא בחתונות החורף. הסיבה? מזג אוויר סגרירי המון פעמים מונע מאורחים לצאת מאזור הנוחות שלהם. זיכרו כי מזג אוויר גשום וקר לא ישפיע על המעגל הקרוב אליכם, אלא על אורחים רחוקים יותר.

   

  עד כמה האורחים קרובים אליכם?

   

  ככל שהאורחים קרובים אליכם יותר כך המחוייבות שלהם כלפיכם גדולה יותר. אתם יכולים להיות שקטים כי בכל תנאי בו תחגגו, המשפחה והחברים הטובים יהיו אתכם ביום האהבה הפרטי שלכם. נסו לחשוב על עצמכם ככאלו שהוזמנו לא אחת לאירועים: בעוד היו אירועים שהיה ברור לכם כשמש מהרגע הראשון שתיקחו בהם חלק, היו גם האירועים שסטטוס ההגעה שלכם לא היה ידוע גם לכם עד לרגע האחרון, וזה טבעי. ככל שקרובים יותר לזוג המאורס, כך עולה הסבירות כי מגיעים אל האירוע.

   

  הגעתם או לא הגעתם לאירועים של האורחים?

   

  ואם יש פרמטר נוסף שישפיע על הגעת האורחים שלכם אל גן אירועים בפתח תקווה הוא הנוכחות שלכם באירועים קודמים. הוזמנתם על ידי מכרים לאירוע ולא הצלחתם להגיע אליו? ישנם אלו שעושים חשבונות שכאלו, כך שבמידה ואתם לא הגעתם אל האירוע שלהם הם לא ירגישו מחוייבות להגיע אל האירוע שלכם. על מנת לקבל תמונה בהירה לגבי סטטוס הגעת האורחים, מומלץ לערוך כשבועיים לפני האירוע רשימות הגעה מסודרות שישקפו בפניכם מי מהמוזמנים מגיע, מי לא מגיע ומי טרם יודע את סטטוס ההגעה שלו.

   

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה