• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > הפוך רומנטי בבקשה על החתונה ההפוכה
 • הפוך רומנטי בבקשה: על החתונה ההפוכה

  סביר להניח כי גם אתם חגגתם בלא מעט חתונות של חברים ומשפחה, מה שגם אומר כי אתם מכירים היטב את סדר האירוע: קבלת פנים, חופה, ארוחה גדולה ורחבת ריקודים.

  לצד אירוע החתונה ה"סטנדרטי", גם ישנו אירוע בפורמט מעט שונה: אירוע החתונה ההפוכה. מה מייחד את האירוע הזה והאם הוא מתאים לכם?

   

  כשהחתונה מתחילה עם הארוחה המרכזית

  ההבדל המשמעותי ביותר בין חתונה "רגילה" ובין החתונה ההפוכה, הוא העובדה כי האורחים שלכם מגיעים מיד לאכול. לא משנה כלל אם מדובר על אירוע צהריים או ערב – הרי שהוא מתחיל בארוחה גדולה. באירוע מסוג זה אין ממש קבלת פנים, זאת מאחר ומחליף אותה שלב הארוחה המרכזית. איך זה נראה בפועל? האורחים שלכם יגיעו לחבק ולנשק אתכם, לעשות אתכם תמונה ומיד אחר כך לאכול. מדובר על פורמט אירוע שמוצע גם בחגיגה עם גן אירועים בדרום, ושביעות הרצון ממנו גבוהה מאד. 

  לרוב, נהוג בחתונות ההפוכות להגיש את האוכל בשיטת הבופה. מדוע? משום שהאורחים מגיעים בהדרגה לאירוע, כך שהם בקצב שלהם יוכלו ליהנות מכל המטעמים. במידה ובוחרים בהגשה עם מלצרים, ישנו חשש כי חלק מהאורחים לא יוכלו ליהנות מארוחה מלאה.

   

  כשהאורחים שלכם מגיעים שבעים לחופה

  גם אחרי שלב קבלת פנים קלאסי, האורחים שלכם לא יגיעו לחופה רעבים. עם זאת, במקרה הזה של חתונה הפוכה, הם מגיעים לאחר שהם נהנו מארוחה עשירה ומלאה. מיד לאחר שתשבעו זה לזו והכוס תישבר, האורחים שלכם וגם אתם, תרקדו את האהבה הגדולה. שימו לב ליתרון האדיר שיש לכם בחגיגת אירוע שכזה: רחבת הריקודים לא נקטעת, זאת מאחר וארוחת החתונה פתחה את האירוע. המשמעות היא שמצפה לכם רחבת ריקודים ארוכה ורצופה, שתשמור על האנרגיות הגבוהות והשמחה האדירה.

   

  האם גם לכם מתאימה חתונה הפוכה?

  החתונה ההפוכה, כמו כל אירוע חתונה אחר, אורכת בין 5 ל-6 שעות. ההבדל היחיד הוא באפקט שנוצר, שנותן את התחושה כאילו והחתונה ארוכה יותר. הסיבה היא רחבת הריקודים שאיננה נקטעת עם הגשת המנות אל שולחנות האורחים. פורמט זה מתאים בעיקר לחתונות שמתארחים בהם המון חבר'ה צעירים, שרוצים בעיקר לרקוד, לשמח ולהישאר על הרחבה. תוכלו להתייעץ עם מנהל האירוע שלכם אודות האפשרות לחגוג בפורמט זה, או בכל דרך אחרת התואמת את הציפיות שלכם.

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה