• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > האם ניתן לוותר על שלב הטעימות לאירוע
 • האם ניתן לוותר על שלב הטעימות לאירוע?

  4 דברים שלא ידעתם על ערב הטעימות 

  זוגות מאורסים יודעים כי על מנת לבחור את מתחם האירועים בו הם יתחתנו, עליהם לעבור מסע המבוסס על חיפוש מתחמים באינטרנט, קביעת פגישות עם נציגי המתחמים ולבסוף להגיע להחלטה הסופית. מדובר על שלב מהותי בשלבי הפקת האירוע, שברור כי נדרשת השקעה בו. שלב נוסף לאורך הפקת האירוע הינו ערב הטעימות – הערב שבו עליכם לפנות מקום בבטן ולהכריע בסופו של דבר איך יראה תפריט האירוע שלכם. ההמלצה? לא לוותר על ערב זה בשום אופן. קרה ולא הצלחתם להגיע אל ערב הטעימות? זה מה שיהיה עליכם לעשות:

   

  1.שלחו נציגים במקומכם לערב הטעימות:

   

  אתם נמצאים בנסיעות עבודה בחו"ל או שצץ לכם בלת"מ? שלחו נציגים במקומכם אל ערב הטעימות. חשוב מאד שהנציגות שתשלחו תהיה מבוססת על אנשים שמכירים אתכם היטב, כך שהם יוכלו לבחור מנות שישנה סבירות שאתם הייתם טועמים ואוהבים. הבחירה הטבעית ביותר היא בהורים שלכם, אך גם האחים שלכם או החברים הכי טובים יכולים להיות אופציה. במקרים שכאלו, כדאי לשקול גם אפשרות לשלוח מכרים שלכם בעלי זיקה לאוכל – מבלוגרים של ביקורות מסעדות ועד שפים העוסקים באוכל למחייתם.

   

  2.מה יש ללקוחות אחרים לומר על האוכל?

   

  באירועים אחרים שאינם אירוע החתונה, בהם עבדתם עם קייטרינג לאירועים, סביר כי ליקטתם המלצות על אותה חברת קייטרינג על מנת לדעת כמה שיותר על החברה איתה אתם עתידים לעבוד. בעת שאתם מתחתנים במתחם אירועים מוביל, הרי שהחוויה הקולינארית כבר כלולה לכם בעסקה. יחד עם זאת, מאחר ואתם לא מגיעים אל ערב הטעימות, כדאי להבטיח דרך זוגות שכבר התחתנו במתחם כי האוכל הינו אכן ברמה גבוהה, תוך שהוא מספק את החוויה הקולינארית המשובחת ביותר לאורחים.

   

  3.תנו לתמונות לדבר:

   

  המון פעמים בעת שאתם מחפשים נותני שירות לאירוע, אתם דורשים בתיק עבודות. אם כן, בכל הקשור לאוכל באירוע שלכם, תיק העבודות הטוב ביותר הוא ערב הטעימות – בו יש לכם הזדמנות של ממש לקבל טעימה מכל מנה ומנה שתוגש באירוע. קרה ואתם לא יכולים להגיע אל ערב הטעימות? הצצה בתמונות של המנות יכולה להעניק לכם מושג – לפחות בכל הקשור לנראות החזותית של המנות. כידוע, גם העיניים אוכלות, כך שחשוב שתדעו איך המנות נראות, מהי צורת ההגשה ומה הסטנדרט של מתחם האירועים.

   

  4.דרשו לדעת: ניסיון, איכות חומרים וטכניקות הכנה:

   

  כבר בפגישת ההיכרות שלכם עם מתחם האירועים, יהיה נכון לשאול את מנהל האירוע על החוויה הקולינארית המוצעת: מה ניסיון השף, מה הפידבק שנתנו הזוגות שכבר התחתנו, מהי איכות חומרי הגלם ובאילו טכניקות עושים שימוש. ככל שתדעו יותר על חוויה הקולינארית, כך תוכלו להיות מופתעים פחות – לטובה או לרעה. איך שלא יהיה, נסו גם אתם להגיע אל ערב הטעימות! ממש כמו אירוע החתונה שלכם, גם ערב זה הינו ערב של פעם בחיים.

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה