• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > אירוע מסודר כך תסדרו את האורחים סביב השולחנות
 • אירוע מסודר: כך תסדרו את האורחים סביב השולחנות

  לא משאירים חורים בשולחנות 

  למרות שיש לכם מנהל אירועים מטעם ה"ונישן" שידאג לכל הנדרש לטובת הצלחת האירוע שלכם, גם לכם יש חלק בהפקת וארגון האירוע. תחילה היה עליכם לארגן את רשימת המוזמנים לאירוע ולשלוח להם הזמנות, וכעת, עליכם לערוך סידורי הושבה. איך עושים את זה ולמה זה חשוב? התחילו עם אישורי הגעה לאירוע!

   

  נקודת הפתיחה: אישורי הגעה

   

  ישנם לא מעט גני אירועים במרכז, אך כשאתם חוגגים עם "ונישן" אתם חוגגים בראש שקט! הסיבה? מנהלי האירועים שלנו יובילו אתכם, ידריכו אתכם ויתנו לכם טיפים מעולים להפקה מוצלחת של אירוע. אחד מאותם טיפים יהיה כאמור לערוך סידורי שולחנות לאורחים שלכם. על מנת להתחיל לסדר את האורחים מסביב לשולחנות, עליכם להשקיע באישורי ההגעה. ישנן חברות חיצוניות שיכולות לעשות זאת עבורכם, אך גם תוכלו לעשות זאת לבד. המטרה? לדעת מי מהאורחים שלכם עתיד להגיע לאירוע ומי מהם לא. לאחר שיש בידכם את הרשימה המעודכנת, ניתן להתחיל במלאכת סידורי ההושבה.

   

  חוק מספר 1: לא משאירים "חורים" בשולחנות

   

  לפני שאתם מתחילים לסדר את האורחים מסביב לשולחנות, עליכם לזכור דבר אחד שהוא מאד חשוב: לא משאירים חורים בשולחנות. המשמעות? במידה וניתן להושיב כ-12 אורחים בשולחן, לא משאירים מושבים ריקים ומושיבים סביב השולחן עשרה אורחים. הסיבה? לחסוך בעלויות. כשאתם משאירים חורים בשולחנות, יוצא מצב שצריכים לפתוח עוד שולחנות נוספים וכך אתם מייקרים לעצמכם את האירוע. מעבר לכך, חורים שכאלו בשולחנות לעתים יוצרים נראות דלה. המטרה שלכם היא שהשולחנות יהיו מלאים באורחים היקרים ללבכם.

   

  חוק מספר 2: כל אורח חייב להכיר לפחות אורח אחד בשולחן

   

  הדבר השני שחשוב לקחת בחשבון הוא את הרכב השולחנות. האורחים שלכם מגיעים אל "ונישן" לשמוח ולאהוב אתכם, אך גם להתחבק ולהתנשק עם המכרים שלהם. חשוב מאד שתסדרו את השולחנות על פי רמת הקירבה של האורחים ולא על בסיס הושבה רנדומלית. לא במקרה ישנם זוגות שדואגים לסדר את השולחנות על פי שולחן חברים, שולחן בני משפחה, שולחן שכנים ושולחן קולגות מהעבודה. בתור מארחים, אתם רוצים להבטיח שהאורחים שלכם ירגישו כמה שיותר בנוח, ועל מנת להבטיח זאת אתם חייבים לדאוג לכך שהם יכירו את האורחים שיושבים איתם בשולחן.

   

  האינטרס שלכם? כמה שיותר שולחנות שמחים

   

  המשאלה הגדולה ביותר של כל הזוגות המתחתנים עם גני אירועים במרכז ובכלל, היא שהחתונה שלהם תהיה שמחה. במידה רבה, אתם האחראים על השמחה באירוע שלכם עם סידור נכון של השולחנות. בעת שסידור השולחנות שלכם נכון ויבוסס על היכרות משותפת של האורחים, כך תהיה אינטראקציה גדולה יותר ביניהם, הם ירימו לכם לחיים, יקומו ביחד לרחבה והשמחה תציף את "ונישן".

  האם ישנה חשיבות למיקום השולחנות? לא בהכרח. המון זוגות דואגים להושיב את המשפחה והחברים כמה שיותר קרוב אל רחבת הריקודים על מנת שהם יוכלו ליהנות מגישה נוחה ומהירה יותר אל הרחבה. בפועל, אין באמת חשיבות למיקומי השולחנות, אלא להרכב האורחים בכל שולחן. תוכלו להתייעץ דרך קבע עם מנהלי האירועים שלנו ב"ונישן" – כל הדרך אל ההצלחה המשותפת ואל האירוע השמח שלכם.

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה