• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > איך משחררים מתחים יום לפני אירוע החתונה
 • איך משחררים מתחים יום לפני אירוע החתונה?

  גם אם תגידו שאתם לא ממש מתרגשים, איש לא יאמין לכם: אירוע החתונה הוא אירוע מרגש, ממלא, מציף וכזה שרבים מגדירים אותו כ"הגשמת חלום". ערב לפני האירוע הגדול, סביר כי ההתרגשות הגדולה תהפוך למתחים, לחצים וחששות. מדובר על דבר טבעי לחלוטין, והבשורה המשמחת היא שניתן לנקות את כל אותם "רעשים" וגם די בקלות.

  בתוך 24 שעות תשנו את הסטטוס שלכם – ממאורסים לנשואים! איך מתמודדים עם ההתרגשות הגדולה בערב שלפני האירוע?

  1.ארוחת ערב עם החברים הטובים

  גם אם חגגתם את הרווקות שלכם עם החברים הטובים, קבעו איתם ארוחת ערב מוקדמת. לרוב, זוגות מאורסים בוחרים להפריד כוחות בימים שלפני האירוע, כך שכל אחד ישן בדירות נפרדות. המשמעות היא שבמידה ולא תתכננו לכם ערב עם החברים, סביר כי תבלו את הערב שלפני האירוע לבד. קבעו עם שניים או שלושה חברים טובים, ופרקו את המתחים שלכם בערב חברה איכותי, מחוייך ונעים.

  2.פעילות גופנית מכל סוג

  הדרך הטובה ביותר להתמודד עם מתחים מכל סוג, היא לבצע פעילות גופנית. לא משנה באיזה סוג של אימון תבחרו, אלא העיקר שתניעו את גופכם. אינכם צריכים לקבוע מראש עם מאמן, אלא שתוכלו בספונטניות לצאת לרוץ, לעשות אימוני משקולות ואפילו להתאמן בבית אל מול אימון מוקלט ביוטיוב. שעה אחת של פעילות תנקה את אותם הלחצים ותאפשר לכם לשוב וליהנות מההתרגשות הגדולה.

  3.מדיטציות ודמיון מודרך

  דרך נוספת להתמודד עם ההתרגשות/לחץ, היא להתכנס פנימה. ישנם אנשים שמצליחים לנקות את הרעשים המיותרים דרך השקט, זאת באמצעות דמיון מודרך ומדיטציות. המדיטציה מבוססת על נשימות קבועות וסדירות, שמאפשרות לכם לנהל את המצב הרגשי שלכם. ככל שתצליחו להישאר מרוכזים יותר, כך יותר טוב. עם זאת, גם מדיטציה של רבע שעה תיצור איזון ותעורר בגופכם שלווה ורוגע.

  הדמיון המודרך מצריך מכם קצת יותר אקטיביות ויצירתיות. במקרה הזה, דמיינו לעצמכם את אירוע החתונה שלכם: את האורחים, את הקולות, הריחות, את החופה המרגשת, את רחבת הריקודים השמחה ואת האהבה הגדולה שתציף אתכם.

  4.עיסוי קלאסי 

  אז איך עוד אפשר לשחרר את המתחים ביום שלפני אירוע החתונה? עם עיסוי מפנק כמובן! המון זוגות מאורסים קובעים לעצמם עיסוי במכון עיסויים מפנק לפני האירוע. לרוב המוטיבציה היא להתפנק, אך אותו פינוק מייצר הטבה גופנית ורגשית. חשוב לזכור כי המתחים לרוב באים לידי ביטוי לא רק ברגש, אלא גם בגוף. עיסוי איכותי ומקצועי ישחרר את גופכם, ויביא אתכם מוכנים ליום הגדול בחייכם!

  5.שיחת וידאו זוגית

  וכן, דרך נוספת להתמודד עם הלחצים וליהנות מההתרגשות היא פשוט לדבר זה עם זו! קבעו לעצמכם דייט שיחת-וידאו. אמנם החלטתם להפריד כוחות לפני האירוע, אך שיחה משותפת שלכם תזכיר לכם עד כמה אתם ברי מזל, כמה אש האהבה בוערת בכם וכמה חשוב ליהנות מההתרגשות הנעימה. מזל טוב!

   

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה