• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > איך מוזילים את האירוע עם ונישן
 • איך מוזילים את האירוע עם ונישן?

  5 טיפים להוזלת עלויות

  האם ניתן לערוך את חתונת החלומות בתקציב מצומצם יחסית עם "ונישן"? אנחנו מזמינים אתכם לא לוותר על חלום האהבה הגדול ביותר שלכם! אנו שמחים להציג בפניכם 5 דרכים, דרכן תוכלו להוזיל את עלויות האירוע שלכם מבלי לפגוע באיכותו וטיבו. שוברים כוס ב"ונישן" מבלי לשבור תכנית חיסכון!

   

  לא כל חתונה חייבת להיות חתונה עם 1200 אורחים

   

  ב"ונישן" יש לכם הזדמנות נדירה לחגוג אירוע חתונה גדול מאד עם עד כ-1200 אורחים. כבר בפגישת ההיכרות עם מנהל האירועים שלנו, יוסבר לכם כי עלות האירוע מתומחרת בסופו של דבר על פי כמות האורחים שתזמינו. על כן, במידה ואתם רוצים לחסוך בעלויות הפקת האירוע, יומלץ לכם לנסות לצמצם את רשימת המוזמנים שלכם. העובדה שאנחנו יכולים לארח כמות גדולה של אורחים, לא אומרת שאתם בהכרח חייבים להזמין כמות גדולה של אורחים, אלא תוכלו לדבוק בפורמט של חתונה קטנה יותר. איך כמות האורחים שלכם משפיעה על עלות האירוע? ניתן לדמות זאת לישיבה במסעדה: ככל שתזמינו יותר מנות, כך החשבון שלכם יצא גדול יותר. דומה הדבר עם האורחים שלכם: כל אורח עולה לכם כסף, כך שבעת שתצמצמו מעט את הרשימה, תוכלו לחסוך עלויות.

   

  המלצה ממנהל האירועים: חגיגה בתחילת השבוע

   

  המון זוגות רוצים למצוא דרכים להוזיל את עלויות האירוע, ולשמחתנו לנו יש את הכלים ואת הניסיון דרכם תוכלו להוזיל עלויות ועדיין ליהנות מחגיגה מפוארת ויוקרתית ב"ונישן". אם כן, דרך נוספת להוזלה מלבד חגיגה של חתונה קטנה יותר, היא באמצעות קביעת תאריך האירוע בתחילת השבוע ולא בסופו. אירוע חתונה בתחילת השבוע זול משמעותית בהשוואה לאירוע שנחגג ביום הנחשק והמבוקש ביותר בקרב הזוגות המאורסים – יום חמישי. האם אירוע שנחגג ביום ראשון הוא אירוע פחות טוב? כלל וכלל לא. צוות מנהלי האירועים של "ונישן" יעשה הכל על מנת שגם אירוע האהבה שלכם יוכתר כהצלחה. בסופו של דבר, מה שהופך אירוע לאירוע מוצלח הוא לא היום בו תחגגו, אלא האהבה הגדולה שלכם, קהל האורחים והמתחם בו תחגגו.

   

  אל תוותרו על רשימות ההגעה של המוזמנים

   

  אנו ממליצים מאד לעבוד בצמוד אל מנהל האירועים שלכם ב"ונישן", זאת מאחר והוא יוכל להעניק לכם המון טיפים לניהול נכון של האירוע, כמו גם טיפים שיסייע לכם להוזיל עלויות. אולי תופתעו, אך בקרה על רשימת המוזמנים שלכם יכולה לחסוך לכם המון כסף. איך זה עובד? לאחר שתשלחו את כל ההזמנות לכל האורחים, יהיה עליכם להבין מי מהם נענה בחיוב להזמנה שלכם ומי לא יוכל להגיע לחגוג אתכם. בכל אירוע יש מספר של מוזמנים שאינם מגיעים, כך שאין כל סיבה שתשלמו להם. בסמוך לאירוע, נבקש מכם למסור לנו את מספר האורחים המוערך, כך שנוכל להערך בהתאם. על מנת שאתם תוכלו למסור לנו את המספר הזה, עליכם לערוך רשימות הגעה לאורחים, שמטרתן למנוע מצב שאתם מתחייבים למספר אורחים גדול יותר מזה שיגיע לאירוע שלכם בפועל.

   

  אירוע אהבה בחורף הוא אירוע במחיר נוח

   

  לא משנה אם אתם חוגגים חתונה קטנה או חתונה גדולה, הרי שישנו כלל זהב: אירוע שנחגג בחורף הוא אירוע זול יותר. המון פעמים ישנם קהלים ספציפיים שמנסים לחסוך בעלויות האירוע, כמו קהל הסטודנטים לדוגמא. אם אתם סטודנטים עם תקציב קטן יחסית ועדיין רוצים לחגוג את יום האהבה הפרטי שלכם עם מתחם אירועים יוקרתי כמו "ונישן", נמליץ לכם על חגיגת האירוע בחורף. בעוד ישנם אלו הנמנעים מחגיגת החתונה בעונה זו, אנחנו דווקא מאמינים שלחורף יש את הקסם שלו: ניחוח חורפי ורומנטי שרק יוסיף לאווירת האירוע שלכם. כמו כן, האירוע כאמור זול יותר ואם המגמה שאתם רוצים לדבוק בה היא חסכונית, זו הדרך.

   

  לקטו המלצות ממנהל האירועים על ספקים נבחרים

   

  ודרך נוספת שדרכה תוכלו להוזיל עלויות, היא ללקט המלצות על ספקים ממנהל האירועים שלכם. איך המלצות יכולות לסייע לכם בהוזלת האירוע? מנהל האירועים של "ונישן" מכיר היטב את הספקים המובילים ביותר ואת אלו הגובים מחירים נוחים. לעתים, גם ישנה מפעם לפעם רשימת מומלצים העובדת בצמוד אלינו, כך שעבודה אל מול ספקים אלו תוכל להיות לכם נוחה כלכלית.

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה