• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > איזו חתונה אתם תרצו לחגוג בונישן
 • איזו חתונה אתם תרצו לחגוג בונישן?

  4 סוגי חתונות שלא הכרתם 

  אהבה יש באוויר וגם ב"ונישן"! אירוע האהבה שלכם הוא ה-אירוע שאתם מחכים לחגוג. מאחר וחוגגים את אירוע החתונה רק פעם בחיים, אתם רוצים להבטיח כי האירוע שלכם יהיה כל מה שאי פעם רציתם. מנהלי האירועים של "ונישן" מזמינים אתכם להביע משאלה. כיום, ישנם כמה פורמטים שניתן לחגוג דרכם את האירוע שלכם. הבחירה? לגמרי שלכם! הכירו את החתונה ההפוכה, את חתונות הצהריים, החתונה הכפולה וגם את אירועי הקונספט.

   

  החתונה ההפוכה: קבלת פנים שהיא ארוחה גדולה

   

  כאמור, ב"ונישן" אתם מחליטים באיזה פורמט לחגוג את אירוע האהבה שלכם. אכן, לא רחוקים כלל הימים בהם היה זמין לכם פורמט אחד קבוע שהיה מבוסס על קבלת פנים, חופה, ארוחה גדולה ולאחר מכן שמחה על רחבת הריקודים. לעומת זאת, כיום אתם יכולים לחגוג בין היתר עם החתונה ההפוכה. אירוע שכזה הנחגג עם גן אירועים בפ"ת כמו "ונישן", הוא אירוע שקבלת הפנים שלו מגלמת בתוכה כבר את הארוחה המרכזית. במקום לארח את האורחים במנות ראשונות, כבר עם הגעתם הם יזכו לטעום מהמטעמים הנפלאים של הצוות הקולינארי בניצוחו של אלעד שוקר. מיד לאחר מכן, יערך טקס החופה ולאחריו: חגיגה גדולה על רחבת הריקודים!

   

  אהבה בצהרי היום: חתונה ביום שישי בצהריים

   

  גן אירועים במרכז כמו "ונישן" פותח בפניכם את כל האפשרויות. מי אמר שאירועי אהבה גדולים צריך לחגוג רק בשעות הערב? אם אתם רוצים לאהוב ולחגוג עם האורחים היקרים ללבכם בשעות הצהריים, דעו כי ניתן לעשות זאת. אירועי הצהריים הפכו בשנים האחרונות לאירועים נחשקים מאד – כאלו שהתאריכים עבורם נחטפים במהרה על ידי הזוגות, גם באירועי הקיץ וגם באירועי החורף. כעת, גם לכם יש הזדמנות להזמין את החברים ובני המשפחה לחגוג אהבה ביום שישי בצהריים.

   

  חתונה כפולה עם כ-1200 אורחים

   

  אחד היתרונות הגדולים ביותר של גן אירועים במרכז כמו "ונישן", הוא העובדה כי ניתן לחגוג איתנו אירועים גדולים המגיעים לעד כ-1200 אורחים. בפועל, לא לכל הזוגות יש רשימת מוזמנים כה גדולה, עד שלעתים עולה השאלה המתבקשת: למה שלא לחגוג חתונה כפולה? ישנם תקדימים, בהם זוגות של חברים טובים החליטו לחגוג את אירוע האהבה שלהם ביחד: אירוע חתונה כפול המבוסס על שתי חופות, קהל אחד וארוחה חגיגית אחת. אירוע שכזה הוא ללא ספק אירוע מיוחד שאינו שכיח בנוף האירועים, אך הוא הופך את השמחה שלכם לכפולה וגדולה הרבה יותר.

   

  אירוע חתונה המבוסס על קונספט נבחר

   

  כמו כן, לעתים זה לא הפורמט לכשעצמו שעושה את האירוע שלכם למיוחד יותר, אלא הקונספט שאתם בוחרים. באמצעות מעצבי אירועים מוכשרים, תוכלו לתרגם את משאלות לבכם לאירוע האהבה שאתם חוגגים. אירועי הקונספט כיום הם האירועים שללא כל ספק נתפסים כמיוחדים ביותר, זאת מאחר והם מביאים לידי ביטוי אתכם ואת תחומי העניין שלכם. איך זה עובד? אתם בוחרים בקונספט: החל מקבוצת כדורגל שאתם אוהבים, דרך עולם תוכן כמו מוסיקה או אוכל ועד קונספט של פרחים. המעצב שיעבוד אתכם יעצב את "ונישן" על פי הקונספט – החל מעיצובי השולחנות ועד עיצוב המזכרות שתעניקו לאורחים. חגיגה ייחודית ויוצאת דופן מובטחת!
   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה