• ונישן ישראל
 • > בלוג
 • > אהבה גדולה מהחיים עם ונישן
 • אהבה גדולה מהחיים עם ונישן

  כמה מאפיינים לאירוע שלכם 

  הבחירה שלכם במתחם האירועים ונישן הינה הנחת אבן הפינה לקראת תהליך הפקת האירוע שלכם. אם חשבתם שכאן תמה המלאכה שלכם, דעו שהיא רק החלה. אז למרות שבחירת מתחם האירועים הינה החלק המשמעותי ביותר, כעת עליכם להגדיר את המאפיינים לאירוע שלכם.

  המון זוגות מתבלטים בשאלה הגדולה והיא האם לחגוג אירוע עם מאות של אורחים, או אירוע קטן ומצומצם יותר. אירוע החתונה אינו אירוע שבו כדאי לכם לצמצם את רשימת המוזמנים, אלא להפך! מסיבת החתונה שלכם תהיה שמחה יותר, חמה יותר וגדולה יותר עם יותר אורחים! אהבה גדולה מהחיים חוגגים עם ונישן!

   

  הגדרתו של אירוע גדול: בין 400 ל-1200 אורחים

   

  ראשית, איך מגדירים מנהלי האירועים אירוע גדול? מדובר על אירועים בהם נוכחים מאות אורחים. בעוד ישנם מתחמי אירועים שבעקבות גודלם מוגבלים בכל הקשור לכמות האורחים, מתחמי האירועים הגדולים מציעים לכם חוויית אירוח שונה. בעוד אירועי הבוטיק מארחים אירועים עם בין 100 לכ-300 אורחים, מתחם אירועים גדול כמו ונישן חוגג אתכם את האהבה הגדולה שלכם עם אירוע גדול מהחיים! זו ההזדמנות שלכם ללכד את כל היקרים לכם מכל התקופות ומכל השנים – אירוע אהבה גדול שכזה טרם נחגג!

   

  אירוע נדיר עם הזדמנות אחת לחגוג אותו!

   

  בפגישה הראשונה המתנהלת עם מנהלי האירועים של ונישן, עולה השאלה והיא האם אכן כדאי לחגוג אירוע גדול. למרות שלכל זוג יש את פורמט האירוע המתאים לו, עדיין התשובה הינה כמעט חד משמעית והיא חיובית. אירוע כמו חתונה הוא אירוע הנהנה מנדירות מסוימת, זאת מאחר והוא נחגג פעם אחת בחיים שלמים. בעוד את ימי ההולדת שלכם תוכלו לחגוג שוב ושוב בכל שנה ועל כן לדבוק בקונספט אחר בכל חגיגה, כאן מדובר על אירוע אחר לגמרי! על כן, מאחר ויש לכם הזדמנות אחת בלבד, כדאי ללכת על כל הקופה ולהזמין את החברים הטובים, הקולגות ממקום העבודה, מעגלים חברתיים שצברתם לאורך השנים וכמובן שאת בני המשפחה היקרים לכם.

   

  אתם כבר מתככנים אירוע? עשו זאת בגדול!

   

  המון פעמים הסיבה שבגללה כדאי לחגוג אירוע גדול היא דווקא הסיבה הלוגיסטית. מאחר ואתם כבר מתכננים אירוע ומשקיעים את מיטב זמנכם וכספכם, מדוע שלא תחגגו כבר אירוע גדול עם ונישן? ההשקעה שלכם בזמן בסופו של דבר היא אותה השקעה, כאשר כמות האורחים משפיעה על עבודתם של מנהלי האירועים שלכם ולא על עבודתכם. האהבה הגדולה שלכם אכן ראויה לחגיגה גדולה, ועם ונישן, מתחם אירועים גדול במרכז המאפשר לכם לחגוג עם עד כ-1200 אורחים, אתם אכן יכולים לעשות זאת!

   

  תשומת לב גדולה הניתנת לכם מכל המכרים

   

  אם יש דבר שידוע על אהבה הוא שאין לה גבולות. לא משנה עד כמה אתם מרגישים כעת נאהבים, אתם אפילו לא יודעים מה מחכה לכם. ככל שתחגגו אירוע גדול יותר, כך תזכו גם ליותר תשומת לב מהאורחים שלכם. הנוסחה הבאה לבטח לא תפתיע אתכם, אך ככל שתחגגו עם יותר אורחים, כך אתם מבססים לעצמכם תנאים לאירוע שמח יותר ומסיבתי יותר. בעוד ישנם אירועים שמגיעים שנה אחר שנה, אהבה גדולה שאתם חוגגים באירוע החתונה מעניקה לכם הזדמנות יחידה. נצלו אותה!

  צור קשר

  בואו נדבר על שמחות
  חייגו עכשיו: 072-213-3336

  נחשון 7 פתח תקווה